Ponuka - FinelisMelody

Prejsť na obsah
SVADBY

Svadba je jedinečná udalosť v živote dvoch ľudí. Vždy hovorím, že je to v podstate jednoduchá udalosť, kde je potrebné zabezpečiť dobrú hudbu, dobré svetlo, dobré jedlo, dobré pitie a jedinou úlohou sadobčanov, je zabávať sa. Ak je toto všetko splnené, tak svadobná veselica dopadne vždy na výbornú.
Veľmi dôležitá je chémia medzi svadobčanmi a DJ. Preto je potrebné si zvoliť vhodný hudobný výber, aby pôsobil prirodzene a nenútene, doplnený o moderovanie celého priebehu svadby.
V prestávkach je potrebné aby si ľudia oddýchli a nabrali sily do ďaľších tanečných kôl. Tieto chvíle sú sprevádzané hudbou na počúvanie, poprípade do spevu.
Priebeh svadby môže byť doplnený o rôzne hry, tance a program. Nesmieme zabudnúť aj na tradičné zvyky, ako sú odobierka, úvodné sólo, krájanie torty, začepčenie, polnočné sólo... Pri týchto častiach je potrebné si vopred s mladomanželmi dohodnúť určené skladby.
Je možné doplniť večer o rôzne doplnkové služby, ako napríklad nasvietenie sály vo farbe výzdoby, karaoke produkcia, bublinkostroj, dymostroj, profesionálny ohňostroj zabezpečený vyškoleným personálom, poprípade svojím námetom po vzájomnéj dohode.

STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI

Stužková je udalosť v živote mladých ľudí, kde na prahu dospelosti absolvujú svoju stužkovú slávnosť.
Našou snahou je urobiť tento večer jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom. Netreba však zabúdať aj na ostatných účastníkov, ako sú učiteľský zbor a rodičia. Takisto aj im patrí tento večer, preto je potrebné prispôsobiť hudobný výber.
Samozrejmosťou sú všetky oficiálne súčasti, ako sú Gaudeamus, tance pre rodičov a učiteľov, program študentov, pri ktorých je dôležité dbať na hudobné podklady.
Príchodom na stužkovú sa začína detailné nazvučenie miestnosti, vhodné osvetlenie rôznymi efektami a samotnou skúškou programu, tzv. generálkou... A MÔŽE SA ZAČAŤ :)RODINNÉ JUBILEÁ A OSLAVY

Tu všeobecne platí, že ide o voľnú zábavu nesenú v rodinnom kruhu, kde sa všetci zúčastnení veľmi dobre poznajú. Je preto dôležité dbať na to, že niektorí zúčastnení sa určitý čas dlho nevideli a potrebujú chvíľu na diskusiu medzi sebou.

Zábava preto začína veľmi pozvoľna, treba brať ohľad na podmazovú hudbu, ktorá je na začiatok resp. v priebehu večera dôležitá. 

Postupne začína zábava dostávať ten správny smer a ľudia si užijú tento krásny večer a vhodnou hudbou spríjemnia toto rodinné stretnutie.


FIREMNÉ VEČIERKY

Firemné večierky sú súčasťou dnešnej modernej firmy, na ktorej sa stretávajú kolegovia a nadriadení v jednom veľkom akoby rodinnom kruhu.
Treba dbať na to, aby celý večer prebiehal hladko a v dobrej nálade. Vhodný hudobný výber, je veľmi dôležitý a hudobný archív musí byť veľmi široký, aby vedel naplniť požiadavky všetkých vekových kategórií.
Samozrejme aj sprievodné slovo nemôže zostať v pozadí, poprípade uvádzať jednotlivé body programu, uvádzať hostí, príhovor generálneho riaditeľa svojim podriadeným.
Ak sú všetky tieto aspekty rovnako vyvážené, tak môže začať tá správna firemná žúrka.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Okrem hudobnej produkcie ponúkame aj nasledovné doplnkové služby:
Nasvietenie priestorov
Karaoke
Profesionálny ohňostroj
Zabezpečenie harmonikára
Súbor na odčepčenie
Zabezpečenie fotografa
Zabezpečenie kameramana
Návrat na obsah